FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2024 Strona Główna FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2024
Forum policyjne dla rekrutów. Aktualne Testy do Policji 2024

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Postepowanie kwalifikacyjne krok po kroku
Autor Wiadomość
krism84 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-03-21, 19:17   Postepowanie kwalifikacyjne krok po kroku

Witam,
mam zamiar złożyć papiery do Policji i chciałbym dowiedzieć się jak wygląda postepowanie kwalifikacyjne i jaką drogę trzeba przejść aby zostać Policjantem ?

Czy mógłby mi ktoś to wyjaśnić krok po kroku co robi się po kolei od momentu złożenia dokumentów?

Z góry dziękuję
 
     
seven

Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 70
Wysłany: 2018-03-22, 07:50   

Najpierw zacznij od nauki testów (testy wiadomo od pana Jarka Sokołowskiego - testydopolicji@op.pl)
Jak się nauczysz złoz papiery, pozniej Ci podadza termin na testy wiedzy i fizyczne, po paru dniach bedziesz mial psychologa multiselect, pozniej poradnie zdrowia psychicznego i na koncu rozmowe kwalifikacyjna
 
     
krism84 

Wiek: 40
Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-03-22, 08:11   

Ok a powiedz mi bo rozumiem że z tych wszystkich 4 rzeczy ( test wiedzy , test sprawności , multi select i rozmowa kw ) otrzymuje punkty wg których tworzona jest lista rankingowa.

Tylko czy wg tej listy jestem przyjmowany do policji (czyli najpierw do tej szkółki) ? - tzn jeżeli np. 1 lipca policja ogłosiła przyjęcie 50 osób tzn że 50 pierwszych osób z tej listy dostaje się do tej szkoły? ale jade do niej dopiero od tego 1 lipca?

Czy po zaliczeniu wszystkich testów idę najpierw do szkółki a potem po ew jej ukończeniu liczy się miejsce w rankingu które miałem czyli bycie w tej przykładowej pierwszej 50 aby zacząć "właściwą" prace w moim mieście?
 
     
seven

Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 70
Wysłany: 2018-03-23, 11:11   

Tak ze wszystkich testów masz punkty
Jeżeli zdobyłes odpowiednia ilosc punktów to zostajesz przyjęty(najpierw szkołka, pozniej robota) chyba ze ktos ma wiecej punktow od Ciebie a sa np tylko 2 miejsca dostale sie oczywiscie ta osoba z wieksza iloscia punktow, dlatego do kazdego etapu sie przygotuj.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Testy do Policji
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16