FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2019 Strona Główna FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2019
Forum policyjne dla rekrutów. Aktualne Testy do Policji 2019

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła ponadgimnazjalna.
Autor Wiadomość
Radek 
Radekk

Wysłany: 2014-12-26, 21:00   Szkoła ponadgimnazjalna.

Witam :) ,
jestem w 3 klasie gimnazjum i powoli myślę o szkole ponad gimnazjalnej o kierunku policyjnym. W moich okolicach (Dolny Śląsk) jest trochę tych szkół ale, że jako wy macie większą wiedzę na ten temat chce się was poradzić do jakiej szkoły mam się udać po gimnazjum. Czy trudno się dostać do takich szkół interesuje mnie głównie szkoła techniczna ew. zawodowa Liceum raczej nie wchodzi w grę. Głównie chcę się was zapytać gdzie znajdę taką szkołę w moich rejonach , czy trudno się do niej dostać i co po tej szkole. Jeśli się nie wyraziłem w sposób zrozumiały to napiszcie postaram się bardziej szczegółowo ;d
Pozdrawiam ;)

/edit: Czy istnieją jakieś inne technika po za mundurowymi można jakąś inną drogą dostać się do Policji(przynajmniej mieć szanse do niej przystąpić)?

siemens

Wysłany: 2015-02-02, 11:08   

powiem Ci tak zande technikum ani liceum ani zadna szkola ponadgimnazjalna nie zagwarantuja Ci dostania sie do Policji nie chce Cie zmartwic ale w zadnym stopniu nie pomoga Ci sie nawet do niej dostac (profitami moga byc jakies wiadomosci o strukturze i dzialaniu ale to tylko i wylacznie dla Ciebie samego) dopiero studia kierunkowe o ktorych mowa na stronie glownej Policji dodadza Ci JEDYNIE dodatkowe punkty podczas rekrutacji Wez idz do technikum po ktorym bedziesz mial zawod zrob pozniej studia zwiazane z kierunkiem technikum bo nie jest powiedziane ze dostaniesz sie do formacji a zawsze jakas alternatywa zostanie i wtedy staraj sie do policji

Odpowiedz do tematu