FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2024 Strona Główna FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2024
Forum policyjne dla rekrutów. Aktualne Testy do Policji 2024

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesienie postępowania kwalifikacyjnego do innej komendy
Autor Wiadomość
limson54

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-01-07, 12:53   Przeniesienie postępowania kwalifikacyjnego do innej komendy

WItam, mam mały problem. Otóż uzyskałem z postępowania w KWP Wrocław wynik 159 tuż po rozmowie kwalifikacyjnej Pan oświadczył mi że nie wyślą mnie na badania bo próg jest 161pkt (2pkt... litości). Polecił mi zmianę komendy na inną gdzie próg będzie niższy, myślałem nad KSP Warszawa ale skąd mam wiedzieć że tam próg jest niższy? Czy jest to gdzieś napisane? Kurde szkoda mi to tak zostawić bo etapy pozaliczane wszystkie, wynik koncowy niski ale przy dużej ilości osób do naboru powinienem się załapać jak wszystko zalicze. Ktoś pomoże?
 
     
nanawacin

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-01-08, 13:37   

Żeby wiedzieć czy gdzieś indziej próg jest niższy, to musisz popatrzeć na listy z poprzednich przyjęć. Ale tak czy inaczej we Wrocławiu jest jeden z najniższych progów, bo zwykle są większe nabory. Poza tym można jeszcze próbować oczywiście KSP (ale tam jest akurat strasznie mały limit w kwietniu, bo tylko 20 osób, a i w innych terminach nie wygląda to tak wesoło), Poznań, Katowice oraz Szczecin. We wszystkich tych komendach limity będą duże (w porównaniu z innymi województwami) oraz próg punktowy niski - szczególnie w Szczecinie w ostatnim naborze był chyba najniższy próg w kraju.
 
     
Niedzwiedz

Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-01-13, 22:51   

KSP miało niskie progi, bo były b.duże limity - 2015 pod tym względem będzie dużo gorszy - przyjętych będzie o połowę mniej.
_________________
Statek najbezpieczniejszy jest w porcie. Ale przecież nie po to budujemy statki.
 
     
molikq 

Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 38
Wysłany: 2015-01-14, 13:28   

sama zaskoczylam sie ksp.. chodzi rzecz jasna o limity na ten rok.. w poprzednim liczby az cieszyly oko... no ale hmm lipcowy nabor troche podnosi na duchu.. cos kolo 70 os
 
     
Darek 

Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 7
Wysłany: 2016-04-23, 23:00   

limson54 A ile dni dostałeś na to aby przenieść postepowanie do innej komendy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Testy do Policji
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16