FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2024 Strona Główna FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2024
Forum policyjne dla rekrutów. Aktualne Testy do Policji 2024

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najpierw testy sprawnosci fizycznej a pizniej test wiedzy?
Autor Wiadomość
KarolinaS

Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 6
  Wysłany: 2015-12-18, 11:21   Najpierw testy sprawnosci fizycznej a pizniej test wiedzy?

Hej. Powiedzcie mi prosze. Najpierw dostajemy skierowanie na testy sprawnosci fizycznej a pozniej skierowanie na testy wiedzy ogolnej? Czy oba testy sa jednego dnia?
 
     
kura

Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 36
Wysłany: 2015-12-18, 17:43   

jednego dnia
 
     
janekk

Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-12-22, 10:24   

Cześć. Tak jak kolega wyżej powiedział wszystko odbywa się jednego dnia.
Najpierw siadasz na auli - przynajmniej ja tak miałem, ale pewnie niektórzy też przy komputerach i rozwiązujesz. Pytań było około 40 z tego co pamiętam. Komisja, która pilnowała była w składzie 3 osobowym. Nie zapomnij żadnego z kwitku, który Ci dali oraz dowodu osobistego.

Test sprawności odbywa się na hali, u mnie było tak, że każdy kto był chętny szedł na ławkę przy osobach instruktorach i czekał na swoją kolej. Nie byłeś przygotowany, nie czułeś się jeszcze na siłach to szedłeś na koniec.
 
     
marynia 

Wiek: 35
Dołączyła: 22 Gru 2015
Posty: 8
Wysłany: 2016-01-13, 11:40   

pytanie odnośnie TWO ? Z której bazy pytań się uczyć? Bo mam materiały od Pana Jarka ktoś jest w stanie mnie nakierować? :) papiery złożyłam 28 grudnia kiedy mogę spodziewać się spotkania organizacyjnego ? Jakiś pułap czasowy jest? Chciałabym wszystko w czasie sobie rozplanować... bo praca mnie trochę ogranicza dzięki za pomoc
 
     
KarolinaS

Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 6
Wysłany: 2016-01-15, 18:00   

Dziekuje za odpowiedz :) wiesz, ja zawiozlam papiery 2.12 a juz w polowie zadzwonili do mnie, zebym do 10.01 odebrala skierowanie na testy...a same egzaminy mam juz jutro :)
 
     
marynia 

Wiek: 35
Dołączyła: 22 Gru 2015
Posty: 8
Wysłany: 2016-01-18, 12:21   

Karolina jak poszło???? ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Testy do Policji
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14