FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2019 Strona Główna FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2019
Forum policyjne dla rekrutów. Aktualne Testy do Policji 2019

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Multiselect z odpowiedzi.com
Autor Wiadomość
tom3k 

Wysłany: 2016-11-07, 20:50   Multiselect z odpowiedzi.com

Witam . zastanawiałęm sie nad zakupem testów z www.odpowiedzi.com testy wraz z odpowiedziami do multiselectu.
Teraz pytanie, czy są one aktualne, czy śmiało można z nich korzystać, czy są tak smao opracowane jak od JArka??
Prośba o info jesli ktoś korzystał :)

as

Wysłany: 2016-11-08, 06:35   

Ale dałeś się nabrać, masakra. Nie dość że kupiłeś nieatktualne testy chyba z 2010 roku mimo że piszą że na 2016, to jeszcze z błędami. Legalność też ma wiele do życzenia bo na stronie co innego, na stronach urzędu co innego, manipulują ludzmi, a pozytywne opinie mają tylko na swojej stronie którą moderują i nie dodasz negatywnego komentarza. Oni szukąją tylko naiwniaków. Koleżanka miała i nie zdała. Ja korzystam z testów Jarka i wszystkie testy zaliczone. Ale pan jarek ma już swój prestiż. Jego mail testydopolicji@op.pl

paluch

Wysłany: 2016-11-08, 07:10   

heh:) ludzie się chyba nie nauczą czytać for, sprawdzać wszystkiego itd :) przeciez ta strona wygląda na podejrzaną. a opinie pozytywne mają tylko na swojej stronie - dziwne że by mieli negatywne heh:) a same negatywne na największych forach i nie tylko.

tom3k 

Wysłany: 2016-11-09, 20:12   

co do TWO pełna zgoda, że się zmieniły, bazę mają nie aktualną, . Natomiast co MS to wydaję się taki sam jak zdawałem kiedyś dawno temu. Ale najlepiej będzie jak jeszcze raz skorzystam z pomocy Jarka. Dzięki za info :)

paluch

Wysłany: 2016-11-10, 05:45   

modl sie zeby cie nie sprawdzili, a jak czytales to chyba wiesz co za to grozi.
ms maja stary i maja zwykle odp a nie profil - na dodatek rowniez stary
co do two sam sie przekonales i z ms tez sie przekonasz

kot

Wysłany: 2016-11-10, 06:55   

Mnie to śmieszy że gość się przyznaję że tak dał się nabrać i kupił tam :) Przecież widać że to ściema z tamtą stroną, szukałem dużo i wybrałem testy Jarka bo ma wszystko legalne i jest specjalista od rekrutacji. I testy zaliczone. A na temat tamtego poczytaj sobie

http://forumpolicyjne.pl/...pinie-vt647.htm

Odpowiedz do tematu