FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2018 Strona Główna FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2018
Forum policyjne dla rekrutów. Aktualne Testy do Policji 2018

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Testy do Policji
Autor Wiadomość
Marcin

Wysłany: 2017-01-11, 18:41   Testy do Policji

Witam zakupiłem testy u Pana Jarosława Sokołowskiego, i chciałbym zapytać jaką mam pewność że trafię akurat na pytania które podał mi Pan Jarosław, skoro cała pula pytań liczy wiece pytan a Pan Jarosław podał troche mniej.

seven

Wysłany: 2017-01-12, 17:02   

heheh mistrzu Jarek ma nowy profil, te ponad 560 pytan juz nie obowiazuje to juz staroć, oszusci jeszcze to sprzedaja jako nowe heheh. Jarek ma juz te nowe pytania i nowy profil a nie zwykłe odpwoiedzi

brytka

Wysłany: 2017-09-07, 21:10   

Ja kupilam ksiazki z firmy oficyna24 i z takich sie ucze. Tez nie wiem nawet czy takie pytania beda czy inne.

seven

Wysłany: 2017-09-08, 05:53   

jak czytałem opinie o tych książkach to nikt ich nie poleca, maja same negatywne opinie bo są nie aktualne itd, więc szukaj innego źródła

menelaos

Wysłany: 2017-09-10, 16:03   

brytka nie czytałas forum na temat tych książek ? na największym forum policyjnym pisze o nich że są nic nie warte, widziałem jedną z tych książek to nie ma ona nic wspolnego z testami do policji, poza tym autor to fotograf wiec co moze wiedziec o rekrutacji o policji, nazbierał materiałów z neta, wydrukował i sprzedaje
ja jak każdy mam testy od Jarka Sokołowskiego testydopolicji@op.pl i polecam w 100% bo jestem juz po multiselect

Odpowiedz do tematu