FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2019 Strona Główna FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI - REKRUTACJA DO POLICJI 2019
Forum policyjne dla rekrutów. Aktualne Testy do Policji 2019

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiem, wiem to głupie...
Autor Wiadomość
Zapoznawajka 
Zapoznawajka

Wysłany: 2018-08-05, 20:44   Wiem, wiem to głupie...

Ale cóż... Szczerze? Wierzę, że jeśli ktoś szuka to znajdzie. Kogo ja szukam? Teraz pewnie posypia się gromy, ale nic... spotykalam sie z policjantem i choć nasza znajomość szybko się zakończyła to podziwialam jego zasady i sile, dlatego postanowiłam iść tym tropem i poznać niebieskiego.

Mam za sobą ciężkie czasy i marzę o tym aby odpoczac u boku kogoś komu można zaufać, czuć bliskość, rozmawiać na wszystkie tematy, wiedzieć, że mu zależy i znowu być szczęśliwa. Nie wiem po prostu nie umiem się umówić z penisem jak to sie teraz robi w tym internetowym burdelu. Interesuje mnie wyłącznie cały człowiek ze swoją inteligencją, wrażliwością, słabościami i marzeniami.

Zależy mi na kims w wieku 32-38 lat, bo z mlodszymi siebie nie widze. Milo by bylo gdyby byl brunetem, byle nie lysy, bo łysych sie boje. Po prostu wolny facet z zasadami, raczej wysoki, bo i mnie się wyroslo (183).

Tylko ze Szczecina.

Co musisz o mnie wiedzieć? Nie sposób mnie kupic, poderwac się nie da, można tylko oswoić. .. taki kot ze mnie;)

Odpowiedz do tematu